Н.Учрал

Монгол Улсын Их Хурлын гишүүн

О.Алтангэрэл

Монгол Улсын Их Хурлын гишүүн

Б.Бат-Эрдэнэ

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Б.Батцэцэг

Монгол Улсын Их Хурлын гишүүн

С.Бямбацогт

Монгол Улсын Их Хурлын гишүүн

Б.Жавхлан

Монгол Улсын Их Хурлын гишүүн

Г.Сайханбаяр

Батлан хамгаалахын сайд

Б.Тулга

Монгол Улсын Их Хурлын гишүүн

Ж.Бат-Эрдэнэ

Зам, тээврийн хөгжлийн дэд сайд

Ц.Батбаяр

Байгаль орчин ногоон хөгжлийн дэд сайд

М.Батбаяр

Соёлын дэд сайд

Г.Батсуурь

Хүнс, хөдөө аж ахуй, хөнгөн үйлдвэрийн дэд сайд

Б.Баярмагнай

Батлан хамгаалахын дэд сайд

М.Баярмагнай

Эрчим хүчний дэд сайд

Г.Ганбаяр

Боловсрол, шинжлэх ухааны дэд сайд

Э.Золбоо

Барилга, хот байгуулалтын дэд сайд

С.Зульпхар

Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын дэд сайд

С.Мөнгөнчимэг

Сангийн дэд сайд

Б.Мөнхбаатар

Барилга хот байгуулалтын дэд сайд

Б.Мөнхжин

Гадаад харилцааны дэд сайд

Б.Асралт

Гаалийн ерөнхий газрын дарга

П.Батаа

Төрийн тусгай хамгаалалтын газрын дарга

Б.Баярсайхан

Үндэсний хөгжлийн газрын дарга

Д.Баярсайхан

Санхүүгийн зохицуулах хороон дарга

Б.Билгүүн

Стандарт, хэмжил зүйн газрын дарга

Ж.Болд

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

Б.Болор-Эрдэнэ

Харилцаа холбоо, мэдээллийн технологийн газрын дарга

Л.Бямбасүрэн

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Л.Бямбасүрэн

Иргэний нисэхийн ерөнхий газрын дарга

Ж.Бямбасүрэн

Хил хамгаалах ерөнхий газрын дарга

Д.Ганзориг

Зэвсэгт хүчний жанжин штабын дарга

Н.Дашдэмбэрэл

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газрын дарга

П.Дэлгэрнаран

Сонгуулийн ерөнхий хорооны дарга

Д.Дэлгэрсайхан

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын дарга

Д.Загджав

Шүүхийн шийвдэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга

Д.Занданбат

Үндэсний аудитын газрын дарга

Д.Зоригт

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Б.Лхагвасүрэн

Монгол банкны ерөнхийлөгч

Ш.Мягмар

Усны газрын дарга

Ц.Нацагдолгор

Соёл, урлагын газрын дарга

П.Одонбаатар

Тагнуулын ерөнхий газрын дарга

Э.Тамир

Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүний хөгжлийн ерөнхий газрын дарга

Д.Түмэндэмбэрэл

Мал эмнэлгийн ерөнхий газрын дарга

Х.Улам-Өрнөх

Төрийн худалдан авах ажиллагааны газрын дарга

Н.Ууганбаяр

Гадаадын иргэн, харьяатын газрын дарга , Гадаадын иргэн, харьяатын газрын дарга

Н.Ууганбаяр

Гадаадын иргэн, харьяатын газрын дарга , Гадаадын иргэн, харьяатын газрын дарга

Ж.ХУНАН

Хүний эрхийн үндэсний комиссын дарга

Б.Цэнгэл

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газрын дарга

О.Чулуун

Үндэсний геологийн албаны дарга

Ц.Шаравжамц

Биеийн тамир, спортын улсын хорооны дарга

Г.Элбэгсайхан

Оюуны өмчийн газрын дарга

М.Энх-Амар

Гэр бүл, хүүхэд залуучуудын хөгжлийн газрын дарга

А.Энхманлай

Газар зохион байгуулалт, геодези, зураг зүйн газрын дарга

С.Энхтүвшин

Цаг уур, орчны шинжилгээний газрын дарга

Я.Эрдэнэсайхан

Жижиг, дунд үйлдвэрийн газрын дарга